Drogi Kliencie! Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiedzieć na przychodzące zapytania. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułów w sekcji (FAQ) - znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Pomoc
Darmowy eZwrot
Regulamin promocji „Darmowy zwrot przez Pocztę Polską”:

1. Promocja „Darmowy zwrot przez Pocztę Polską” – polega na tym, że przy zakupie dowolnego towaru znajdującego się̨ na stronie sklepu multu.pl (www.multu.pl) i wybraniu sposobu dostawy przez Pocztę Polską, konsument, z zastrzeżeniem postanowień poniższych, nie ponosi żadnych opłat związanych ze zwrotem produktów.

2. Darmowy zwrot towarów w całości lub części jest możliwy tylko i wyłącznie jeżeli konsument wybrał opcję dostawy „Poczta Polska”. Darmowego zwrotu można dokonać tylko raz na całe zamówienie, każdy następny zwrot w ramach danego zamówienia pokrywa konsument. Zwrotów można dokonać poprzez stronę https://ezwroty.poczta-polska.pl oraz w placówkach Poczty Polskiej.

3. Promocja obowiązuje od dnia 01.04.2018 do odwołania.

4. Wszelkie pytania prosimy składać́ pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@multu.pl lub na chat dostępny na naszej stronie.

5. Udział w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem.

6. Promocja „Darmowy zwrot przez Pocztę Polską” łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w tym czasie w sklepie multu.pl.

7. Prosimy o zwrócenie uwagi kto będzie oznaczony płatnikiem. W prawidłowo wygenerowanym liście przewozowym powinien być to sklep Multu, w przeciwnym przypadku prosimy o ponowne wygenerowanie listu przewozowego.

8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego oraz Regulaminu sklepu internetowego multu.pl, który dostępny jest pod adresem https://multu.pl/pages/faq/post. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą̨ rozstrzygane przez sąd powszechny wedle właściwości ogólnej.

Darmowa Dostawa
Na pierwsze zakupy powyżej 80 zł
W górę